روزهای حضور دکتر در کلینیک قلب بیمارستان شهید رحیمی: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۹:۳۰
تلفن: ۵۰ - ۳۳۳۳۶۱۴۳ (۰۶۶)

نکات کاربردی در اینترونشن کرونر

کتاب اینترونشن (مداخلات آنژیوگرافیک قلبی عروقی)

بالاخره بعد از یک سال تلاش، اولین کتاب اینترونشن (مداخلات آنژیوگرافیک قلبی عروقی) به زبان فارسی توسط آرتین طب منتشر شد.

کتاب فوق ترجمه قسمت کرونری از آخرین ویرایش کتاب Practical Handbook of Advanced Interventional Cardiology Tips and Tricks می‌باشد که یکی از کاربردی‌ترین کتب اینترونشن است. در ترجمه مطالب سعی شده حتی‌الامکان برای اصطلاحاتی که معادل فارسی ندارند، معادل‌سازی نشود و از اصل کلمه انگلیسی استفاده شده است.

امید است مورد استفاده پزشکان، پرسنل کت لب و همه افراد دخیل در این رشته قرار گیرد. از استاد ارجمند و پزشک حاذق جناب آقای دکتر زینعلی جهت همکاری و ارشاداتشان کمال تشکر را دارم.

Comments

 1. Avatar for دکتر امیر شاکرمی dr.as گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکترشاکرمی بزرگوار ؛
  مطالب وبسایت بسیار خوب و جامع هست مُنتها اگر اجازه بفرمایین دوتا پیشنهاد داشتم :
  نکات و مطالب و توضیحاتی که در اینجا قید شده بسیار علمی و تخصصی هست شاید برای منی که مشغول تز دکترا هستم بسیار کاربردی باشه و خیلی استفاده کردم، اما نباید از این مهم دور باشیم نیمی از افرادی که ممکن است به پیج مراجعه کنند ممکن است خود بیمار باشند یا عزیزِ بیماری در منزل داشته باشند، پس اگر علاوه بر مطالب ذکر شده مقداری هم به نوع بیماری مراجعین که قبلا مراجعه کردند و مدت درمان وحتی نحوه درمان و بعد از آن، بهبودی و شرایط بعد درمان پرداخته شود( بصورت ویدیو یا حتی عکس بیمار) کمک بسیاری به بیماران خواهد کرد .این یک مورد
  و مورد بعدی : در اینکه “جامعه شخص را قضاوت میکند” شکی نیست ، و اینو بدون تعارف خدمتتون عرض کنم که خیلی خیلی زیاد هستند بیماران که تحت درمان شما بودند و هستند و حتی از استانها وشهرستانهای اطراف، که بسیار بسیییاااااااار از شما و مراحل درمانتون راضی هستند . اما نباید از این واقعیت دور باشیم که امروزه عصر، عصرِ ارتباطات و مهمتر تبلیغات هست . نمیدونم خودتون پیجتون رو مدیریت میکنید یا نه اما پیشنهاد دومم به شما داشتن پیج پابلیک بسیار قوی اینستاگرام هست که شک ندارم بینهایت موثر خواهد بود .
  هرگونه همکاری لازم بود در خدمت هستم .
  در اخر بازم تشکر میکنم از پیج خوبتون مطالبش بینهایت بدرد من خورد…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *